Turnaj elévů 2024

Zázemí

Celý turnaj se odehrává v prostorách TJ Sokola Brno I, která se nachází na Kounicově ulici přímo v centru města Brna. 

K tomu všemu se na Sokole Brno I nachází i venkovní ovál s hřišti na fotbal, volejbal, nohejbal či kurty na plážový volejbal, které mohou účastníci turnaje využít pro mezi zápasové aktivity. Účastníkům turnaje je navíc k dispozici i florbalový stánek obchodu Gullivers shop, partnera celého turnaje, který se bude nacházet ve vestibulu před halou míčových sportů a bude nabízet florbalové vybavení s turnajovou slevou.

Hala míčových
sportů

Umístění: 0. patro
Hřiště: 1 & 2
Zápasy: základní skupiny, play-off

V hale míčových sportů, která se nachází ve spodní části objektu, se nacházejí hřiště 1 a 2 a pro celý turnaj se jedná o hlavní halu. Právě zde v nedělní části Turnaje elévů celé dění vrcholí zápasy o medaile. Hala nabízí velkou tribunu s diváckou kapacitou až 1000 míst.

horní
tělocvična

Umístění: 1. patro
Hřiště: 3
Zápasy: základní skupiny, play-off b

Dvě hřiště v hale míčových sportů doplňuje horní tělocvična, ve které je situováno hřiště 3. V těchto prostorech se hrají převážně utkání skupin, brzkých fází play-off a utkání o umístění.

Mapa
areálu

atletický
ovál

Umístění: ve dvoře za průjezdem
využití: volný čas

Ovál a hřiště bude možno využít v sobotu a neděli až od 14:00. Do 14:00 budou probíhat přijímací zkoušky na FSps a není možné vstupovat na ovál ani hřiště.

Atletický ovál je k dispozici všem účastníkům turnaje, a to včetně hřišť na fotbal či basketbal. Týmy jej mohou k vyplnění volnéhu času mezi zápasu a aktivitám s tím spojeným.

dětské
centrum

Umístění: 3. patro
využití: doprovodný program

Dětské centrum bude možno využít v sobotu od 12:00 do 15:00 a v neděli od 9:00 do 15:00.

V dětském centru Sokola Brno I se bude nacházet doprovodný program v podobě soutěže.
Týmy mají také možnost využít centrum k vyžití mezi zápasy.