Turnaj elévů 2024

Rozpis a výsledky

Rozpis utkání Play-off a

DenFázeČasHřištěKódDomácíHostéVýsledekonline
neděleosmifinále11:151OF1SK JeMoBu Hornets Brno 3:5stream
neděleosmifinále11:152OF2PSKC Okříšky TROOPERS7:5stream
neděleosmifinále11:551OF3FBŠ Hattrick Brno ŠK 1.FBC Trenčín 3:4stream
neděleosmifinále11:552OF4Florbal Židenice ASK Bystřice nad Pernštejnem 6:4stream
neděleosmifinále12:351OF5TJ Sokol Strážnice Zlín Lions 13:2stream
neděleosmifinále12:352OF6Bulldogs Brno FBC Skuteč 3:4stream
neděleosmifinále13:151OF7ŠSK Očov Hodonín FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina6:3stream
neděleosmifinále13:152OF8Sokol Brno I EMKOCase Gullivers FBS Olomouc 9:2stream
nedělečtvrtfinále13:551ČF1TJ Sokol Strážnice Hornets Brno 6:5pnstream
nedělečtvrtfinále13:552ČF2FBC Skuteč PSKC Okříšky 6:4stream
nedělečtvrtfinále14:351ČF3ŠSK Očov Hodonín ŠK 1.FBC Trenčín 3:5stream
nedělečtvrtfinále14:352ČF4Sokol Brno I EMKOCase Gullivers Florbal Židenice 3:5stream
nedělesemifinále15:351SF1TJ Sokol Strážnice ŠK 1.FBC Trenčín 13:4stream
nedělesemifinále15:352SF2FBC Skuteč Florbal Židenice 4:8stream
neděleo 3. místo16:401BRONZEŠK 1.FBC Trenčín FBC Skuteč 6:5stream
nedělefinále17:301GOLDTJ Sokol Strážnice Florbal Židenice 7:6stream

Sleduj naše sociální sítě

Pavouk play-off a

Osmifinále

OF512:35hřiště 1
TJ Sokol Strážnice 13:2
Zlín Lions
OF111:15hřiště 1
SK JeMoBu 3:5
Hornets Brno
OF713:15hřiště 1
ŠSK Očov Hodonín 6:3
FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina
OF311:55hřiště 1
FBŠ Hattrick Brno 3:4
ŠK 1.FBC Trenčín
OF612:35hřiště 2
Bulldogs Brno 3:4
FBC Skuteč
OF211:15hřiště 2
PSKC Okříšky 7:5
TROOPERS
OF813:15hřiště 2
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 9:2
FBS Olomouc
OF411:55hřiště 2
Florbal Židenice 6:4
ASK Bystřice nad Pernštejnem

čtvrtfinále

ČF113:55hřiště 1
TJ Sokol Strážnice 6:5pn
Hornets Brno
ČF314:35hřiště 1
ŠSK Očov Hodonín 3:5
ŠK 1.FBC Trenčín
ČF213:55hřiště 2
FBC Skuteč 6:4
PSKC Okříšky
ČF414:35hřiště 2
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 3:5
Florbal Židenice

Semifinále

SF115:35hřiště 1
TJ Sokol Strážnice 13:4
ŠK 1.FBC Trenčín
SF215:35hřiště 2
FBC Skuteč 4:8
Florbal Židenice

Finále

GOLD17:30hřiště 1
TJ Sokol Strážnice 7:6
Florbal Židenice

O 3. místo

BRONZE16:40hřiště 1
ŠK 1.FBC Trenčín 6:5
FBC Skuteč