Turnaj elévů 2024

o pohár starosty sokola brno i

18. – 19. května 2024

Rozpis a výsledky

Rozpis utkání skupin

denčasskupinahřištědomácíhostévýsledekonline
sobota11:00D1Florbal RosiceSokol Brno I EMKOCase Gullivers2:11
sobota11:00C2Florbal ŽideniceŠSK Očov Hodonín2:13Video stream
sobota11:00A3FBŠ Hattrick BrnoFlorbal Hodonín8:5
sobota11:35A1Torpedo HavířovFBC Tatran Litovel1:8
sobota11:35D2FBK AS TrenčínZlín Lions5:0Video stream
sobota11:35B3Hornets BrnoFBS Olomouc3:5 
sobota12:10B1FK Slovan Jindřichův HradecBulldogs Brno3:4
sobota12:10C2SK JeMoBuŠSK Očov Hodonín5:16Video stream
sobota12:10C3TROOPERSSK K2 Prostějov7:2 
sobota12:45B1FBS OlomoucFBC Grasshoppers AC Uniza Žilina2:3
sobota12:45A2Galaktikos BratislavaFBŠ Hattrick Brno5:5Video stream
sobota12:45D3FBK SvitavyFlorbal Rosice8.4 
sobota13:20A1Florbal HodonínTorpedo Havířov5:3
sobota13:20B2Bulldogs BrnoHornets Brno8:7Video stream
sobota13:20C3SK K2 ProstějovFlorbal Židenice3:11 
sobota13:55C1SK JeMoBuTROOPERS3:7
sobota13:55D2Sokol Brno I EMKOCase GulliversFBK AS Trenčín1:1Video stream
sobota13:55A3FBC Tatran LitovelGalaktikos Bratislava6:5 
sobota14:30D1Zlín LionsFBK Svitavy1:2
sobota14:30A2FBŠ Hattrick BrnoTorpedo Havířov6:2Video stream
sobota14:30B3FBC Grasshoppers AC Uniza ŽilinaFK Slovan Jindřichův Hradec4:1 
sobota15:05C1ŠSK Očov HodonínSK K2 Prostějov10:5
sobota15:05A2Florbal HodonínFBC Tatran Litovel8:4Video stream
sobota15:05B3FBS OlomoucBulldogs Brno6:5 
sobota15:40A1Torpedo HavířovGalaktikos Bratislava2:4
sobota15:40B2Hornets BrnoFK Slovan Jindřichův Hradec6:3Video stream
sobota15:40D3Florbal RosiceFBK AS Trenčín3:8 
sobota16:15B1FBC Grasshoppers AC Uniza ŽilinaBulldogs Brno5:4
sobota16:15C2Florbal ŽideniceSK JeMoBu8:2Video stream
sobota16:15A3FBŠ Hattrick BrnoFBC Tatran Litovel3:2 
sobota16:50B1FK Slovan Jindřichův HradecFBS Olomouc1:6
sobota16:50D2Sokol Brno I EMKOCase GulliversZlín Lions5:1Video stream
sobota16:50C3ŠSK Očov HodonínTROOPERS6:5 
sobota17:25A1Galaktikos BratislavaFlorbal Hodonín3:3
sobota17:25D2FBK AS TrenčínFBK Svitavy11:3Video stream
sobota17:25C3SK K2 ProstějovSK JeMoBu7:2 
sobota18:00B1Hornets BrnoFBC Grasshoppers AC Uniza Žilina6:2
sobota18:00C2TROOPERSFlorbal Židenice3:10Video stream
sobota18:00D3Zlín LionsFlorbal Rosice4:2 
sobota18:30D1FBK SvitavySokol Brno I EMKOCase Gullivers2:11